ppduo.pl | O Nas
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O Nas

POZNAJ NAS BLIŻEJ

NASZĄ MISJĄ JEST ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ ZAUFANIE I PARTNERSTWO

Wartości

Jesteśmy firmą rodzinną. Trzon naszej firmy stanowi kultura organizacyjna oparta na pracy zespołowej i zarządzaniu przez wartości takie jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek. Naszym partnerom biznesowy gwarantujemy stabilność, lojalność i długotrwałą współpracę. Marka PP DUO to certyfikat jakości oferowanych produktów, rzetelnej obsługa klienta i innowacyjnych rozwiązań.

Terminowość

Twój czas jest dla nas cenny. Pilnujemy, abyś dostał odpowiednią etykietę we właściwym czasie. Dbamy o synchronizację terminu realizacji z czasem Twojej produkcji. Przechowujemy informacje i projekty gwarantując przy tym powtarzalność Twoich zamówień.

Jakość

Używamy bezpiecznych i wysokiej jakości surowców dopasowanych do wymogów poszczególnych branż. Uwzględniamy rodzaj, zastosowanie oraz warunki przechowywania Twoich produktów biorąc odpowiedzialność za ich jakość.

Technologia

Nieustannie dążymy do rozwoju obserwując rynek i inwestując w nowoczesny park maszynowy. Analizujemy trendy i zmiany technologii produkcji. Wierzymy, że nowoczesna technologia to klucz do sukcesu. Dzięki temu pracujemy szybko i sprawnie uzyskując lepsze efekty.

Nowoczesność

Będąc ekspertem w dziedzinie produkcji etykiet pomożemy Tobie w sprzedaży Twoich produktów. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy surowiec zgodnie z Twoją potrzebą. Dzięki temu nasze etykiety spełniają normy jakościowe w różnych branżach.

Kreatywność

Uświetniamy wizerunek Twojego produktu. Wpasowujemy się w Twoją niepowtarzalność projektując zgodnie z wizją Twojej marki. W naszych projektach uwzględniamy trend oraz upodobania końcowego odbiorcy.

Kim jesteśmy?
EKSPERT W BRANŻY

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie produkcji etykiet przemysłowych. Proponujemy zindywidualizowane rozwiązania branżowe w oparciu o nowoczesną technologię druku i wysokie standardy produkcji w zakresie oznaczeń produktowych.

Czym dysponujemy?
NASZ KAPITAŁ TO LUDZIE

Każda etykieta powstaje dzięki wysoce wykwalifikowanym pracownikom, którzy pracują na sukces firmy. Nasza załoga to profesjonaliści dbający o rzetelną obsługę klienta, by każda realizacja zamówień dostarczona została na czas.

Co oferujemy?
ZAANGAŻOWANIE I BEZPIECZEŃSTWO

Wiemy, że etykieta decyduje o wyróżnieniu Twojego produktu na tle konkurencji. Dzięki zaangażowaniu w każde zlecenie jesteśmy w stanie sprostać Twoim potrzebom i zmieniającej się rzeczywistości rynkowej.