ppduo.pl | Doradztwo i wsparcie techniczne
145
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-145,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Doradztwo i wsparcie techniczne

doradztwo i wsparcie techniczne

Nasze wieloletnie doświadczenie i kompetencje naszych specjalistów umożliwiają pełną obsługę w zakresie technologii produkcji i przygotowania etykiet do druku. Już od chwili otrzymania zapytania otoczymy Ciebie szczególną opieką przeprowadzając krok po kroku jak właściwie dopasować etykietę do Twojego produktu. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne z zakresu doboru surowców, poprzez doradztwo w najnowszych trendach wizualizacji etykiety i doprecyzowania parametrów technicznych. Będąc pod stałą opieką naszego specjalisty zapewniamy skuteczny monitoring przebiegu realizacji zamówienia.

Rutynowa kontrola na każdym etapie produkcji zapewnia najwyższą jakość oferowanego asortymentu, a w pełni zautomatyzowany cykl produkcyjny pozwala nam na szybką realizację zleceń. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się wypracować możliwie najskuteczniejszy plan współpracy. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem dlatego świadczymy również szerokie wsparcie posprzedażne, analizujemy zapotrzebowanie, przygotowujemy ofertę i pozostajemy z Tobą w kontakcie.

NASI SPECJALIŚCI SŁUŻĄ SWOJĄ WIEDZĄ I WSPARCIEM W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW