ppduo.pl | Projektowanie graficzne
147
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-147,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Projektowanie graficzne

projektowanie graficzne

Profesjonalne studio graficzne jest atutem naszej firmy. Umiejętności, wiedza na temat trendów, technologii druku oraz przepisów dotyczących projektowania etykiet naszego zespołu pozwalają na kompleksową obsługę od projektu po druk etykiet. Projektując skupiamy uwagę na detalach mając świadomość, że każdy najdrobniejszy element, wpływa na osiągnięcie efektu wyjątkowości. Dzięki temu przygotowujemy projekty etykiet, które wyróżnią Twój produkt na tle innych.

Pracując nad projektem Twojej etykiety zbieramy dokładne informacje na temat produktu. Precyzyjne określenie takich czynników jak warunki przechowywania, termin przydatności, grupy docelowej odbiorców czy segmentu produktu pomoże nam w określeniu stylu projektu graficznego, dobraniu kolorystyki, odpowiednich słów i hierarchii informacji. Odpowiednia kompozycja wpływa na odpowiednie pozycjonowanie Twoich wyrobów i kształtowanie odbioru Twojej marki. Projektując zgodnie z wizją marki i jej grupy docelowej nasze projekty przykuwają uwagę tej grupy w pierwszej kolejności. Łączymy odpowiednią informację z estetyczną szatą graficzną stawiając na atrakcyjność efektu końcowego w oczach potencjalnego odbiorcy.

NASI SPECJALIŚCI SŁUŻĄ SWOJĄ WIEDZĄ I WSPARCIEM W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW