ppduo.pl | Taśmy termotransferowe
143
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-143,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Taśmy termotransferowe

taśmy termotransferowe

Produkujemy najwyższej jakości taśmy termotransferowe bazując na surowcach spełniających ściśle określone przez nas standardy. Za pomocą tej techniki uzyskujemy obraz na etykiecie zawierający informacje tekstowe, kody kreskowe, grafikę, czcionkę małej wielkości na różnego rodzaju materiałach. Nasze taśmy dostosowane są do druku na papierze powlekanym i niepowlekanym, folii, kartonie, laminatach, tworzywie PP o niskiej i wysokiej gęstości, PE, PCV, PET, plombach gwarancyjnych oraz wszywkach tekstylnych. Oferujemy elastyczne rozwiązania do Twoich potrzeb mając na uwadze rodzaj i przeznaczenie produktu, na którym ma znajdować się etykieta.

Biorąc pod uwagę takie czynniki jak trwałość, jakość wydruku, wrażliwość na ciepło i wysokie temperatury, żywotność, odporność na ścieranie i działanie chemikaliów, warunki atmosferyczne przechowywania oraz okres użytkowania etykiety dopasowujemy odpowiedni rodzaj taśmy. Wśród naszych produktów z zakresu druku termotrasferowego znajdują się taśmy woskowe, woskowe premium, woskowo-żywiczne, woskowo-żywiczne premium, żywiczne, żywiczne premium, woskowo-żywiczne krawędziowe oraz hot stamping. Ofertę dostosujemy zarówno do zadruku etykiet o największych wymaganiach jakościowych jak i rozwiązań najpopularniejszych i najtańszych.

NASI SPECJALIŚCI SŁUŻĄ SWOJĄ WIEDZĄ I WSPARCIEM W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW